17 gegužės, 2019

Estel Prima Blond Kaukė

Estel Prima Blond Kaukė

Manau dauguma šviesių plaukų savininkių yra susidūrusios su nepageidaujamu geltonu atspalviu plaukuos. Kaip atsikratyti geltono plaukų atspalvio? Pasidalinsiu nuomone apie savo mėgiamiausią Estel Prima Blond kaukę.

Atkreipkime dėmesį

Renkantis kaukes, kurios naikina nepageidaujamą atspalvį labai svarbu, kad produktas gerai drėkintų ir maitintų plauką. Šviesūs plaukai ir taip pažeisti, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į priemonės, kurias naudojate ir jų sudėtį.

Kodėl Estel Prima Blond kaukė?

Visų pirma – žavus atspalvis ir plaukų būklė po kaukės naudojimo. Kaukė puikiai drėkina ir maitina plauką.

Estel Prima Blond kaukės išlaikymas

Kaukę rekomenduojama laikyti 15-20min, bet kuo ilgesnis išlaikymas tuo intensyvesnis atspalvis. Atspalvis švelniai alyvinis.

Kaip dažnai naudoti Estel Prima Blond kaukę?

Pagal poreikį. Asmeniškai aš naudoju kartą per dvi savaites. Priklauso nuo išlaikymo ir kaip greit nusiplauna. Pats atspalvis labai gražiai išsiplauna iš plauko, po truputį.

Kam rekomenduoju šią kaukę?

Estel prima blond kaukė

Jeigu plaukuose atsirado nepageidaujamas (geltonas) atspalvis, ši kaukė puikus išsigelbėjimas. Netik pakeisti atspalvį, bet taip pat drėkinti ir maitinti plauką.

O jeigu norisi pilkesnio atspalvio ar net labai pilko – rekomenduoju id Hair Color Bomb dažomą plaukų kondicionierų. https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/idhair-colour-bomb-kondicionieriaus-apzvalga/