10 vasario, 2020

Gliss kur bio-tech Restore plaukų priežiūros priemonių apžvalga

Gliss kur bio-tech Restore plaukų priežiūros priemonių apžvalga

Sveiki, mieli, skaitytojai. Turbūt tai viena iš tų plaukų priežiūros apžvalgų, kuriai ilgiausiai kaupiausi. Nelabai man patinka rašyti apie plaukų priemones, kurios nepalieka gero įpūdžio. Kas man nepatiko ir ką pavyko sunaudoti gana greitai? Kviečiu skaityti.

Priemonės

Labai norėjau išbandyti šias plaukų priežiūros priemones. Laimėjau jas konkurso dėka, kurį paskelbė parduotuvė „Drogas“, dar spalio mėnesį. Nekantravau priemones išbandyti ir pasidalinti rezultatais su jumis.

Gliss kur bio-tech šampūnas

Pradėsiu nuo šampūno. Šis šampūnas buvo labiausiai netinkęs plaukų šampūnas, kokį teko turėti per kelis paskutinius metus. Noriu priminti, kad mano plaukai yra šviesinti, todėl jie linkę sausėti ir pūstis. Šampūną labai sunku buvo išsiplauti iš plaukų. Tiesa, norint pašalinti visus nešvarumus iš galvos odos, plaukus reikia trinkti du kartus. Tačiau su šiuo šampūnu reikėjo galvą trinti net tris kartus. Labai stipriai putoja, bet atrodo nieko nepadaro plaukams. Plaukai tampa slidūs, išsipūtę ir išsišukavus elektrinasi.

Gliss kur-bio tech restore weekly therapy kaukė

Kiek pačiai teko skaityti, kitus tinklaraščius, ši kaukė susilaukė daugiausia liaupsų. Turbūt aš viena nesupratau, kodėl. Pasiskirstė gana sunkiai. Žinot, užsidedant plaukų kaukę, atrodo ją sugeria visi plaukai ir nereikia skirstyti smulkiomis sruogomis. Su šia kauke atsitiko priešingai. Dar kas man labai nepatiko, tai kaukėje esantys tokie, kaip žvyreliai, kurie būna kūno šveitikliuose. Sunaudojau kaukę iš reikalo ir dėl to, kad mažas kiekis. Kvapas stiprus, sunkiai pasiskirsto. Kad pajusti bent mimimalų pajūtį, rekomenduoju kaukę palaikyti bent 7minutes.

Gliss kur-bio tech restore 2in1 plaukų kaukė

Atvirai kalbant, šią kaukę naudojau tik kelis kartus. Nepatiko jos riebi konsistencija. Sukelia gerą jausmą, kad pripildys plaukus maitinančiomis medžiagomis, bet plaukams išdžiuvus, jie sunkiai išsišukuoja ir elektrinasi.

Gliss kur-bio tech restore plaukų kondicionierius

Vienintelė priemonė, kuri bent truputį patiko mano plaukams. Jautėsi lengvas pojūtis, kad ant plaukų buvo uždėtis kažkokia priemonė.

Apibendrinimas

Kaip ir minėjau – man labai nepatinka rašyti apie priemones, kurios mano plaukams netiko ir nepatiko. Jaučiuosi negerai rašydama, kad tai ne kokia plaukų priežiūros priemonė. Jeigu jūsų plaukai ne tokie reiklūs, kaip mano pabandykite šias priemones. Bet jeigu jūs šviesiaplaukė, siūlyčiau pasižvalgyti profesionalių priemonių. Sutaupysite netik pinigėlių, nervų, bet pačių priemonių užteks daug ilgesniam laikui.