9 liepos, 2019

Veido kremas „VIVI“ su cinko oksidu – kremo vasarai apžvalga

Veido kremas „VIVI“ su cinko oksidu – kremo vasarai apžvalga

Viena iš labiausiai diskutuojamų temų vasarą – veido kremas. Šiandien norėčiau pasidalinti apžvalga apie VIVI kompanijos veido kremą vasarai su cinko oksidu.

Kremo kvapas

Kremo kvapas labai įdomus. Tarp vanilės ir jūros kvapo. Sakiau, kad įdomus! Labai apsidžiaugiau, kad kvapas nėra saldus ir aštrus.

Konsistencija

Kremas gana riebus. Kaip teigia gamintojas yra naudojamas mineralinis UV filtras – cinko oksidas. Mano sausa veido oda, galvojau kremas turėtų lengvai užsitepti ir „susigerti“ į odą, beeeet. Kremas sunkiai susigeria, o galiausiai palieka tarsi baltą šydą ant veido :( Kas mane ir labiausiai nuvylė. Pastebėjau, kad kemša veido poras ir daugiau panaudojus atsirando spuogelių. Smakro ir kaktos srytyje.

Pakuotė

Produkto pakuotėj skiriu 10 balų. Paskutiniu metu mano namuose atsirado daugiau juodos, pilkos ir baltos spalvos. Labai miela atsidarius vonios spintelę matyti kaip po truputį ji pildosi VIVI kosmetikos produktais, kurių pakuočių dizainas neliks nepastebėtas.

Išvada

Labai gaila, kad šis veido kremas iš VIVI kosmetikos, mano veido odai netiko. Nors stengiausi prisijaukinti visokiais būdais.
Kalbant apie VIVI kompanijos produktus – numeris vienas https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/vivi-kosmetikos-plauku-kauke/

Palaikykite 30min savo plaukuose šią nuostabią plaukų kaukę ir galėsite džiaugtis švelniai ir žvilgančiais plaukais!